Kolizja w Zielonej Górze. "Najechał na tył auta, które po uderzeniu potrąciło pieszą"

05 lipiec 2021
Zielona Góra: "Najechał na tył auta, które po uderzeniu potrąciło pieszą"

Stłuczka w Zielonej Górze. Na ulicy Pileckiego zderzyły się dwa samochody osobowe. Lekko poszkodowana została też piesza.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałkowe popołudnie, 5 lipca, około godziny 15:00. Kierujący Citroenem jadąc ulicą Pileckiego w kierunku Jędrzychowa, zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Wtedy na jego tył najechał Fiat.

- Uderzenie było na tyle silne, że Citroen potrącił pieszą. Jednocześnie na drogę rozsypały się jagody, które niosła kobieta - relacjonował świadek zdarzenia.

Na miejscu zjawił się patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń i obyło się bez interwencji zespołu pogotowia. Uszkodzone osobówki zabrała pomoc drogowa.

Przeczytaj też: Tragiczny pożar w Żaganiu. W płonącym mieszkaniu było zwęglone ciało mężczyzny


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u