Stary Żagań: Ktoś wyłączył zasilanie w punkcie szczepień. "Doszło do uszkodzenia szczepionek"!

09 lipiec 2021
Stary Żagań: Ktoś wyłączył zasilanie w punkcie szczepień. "Doszło do uszkodzenia szczepionek"! Redakcja/Archiwum

Uszkodzona skrzynka elektryczna a w konsekwencji brak zasilania w świetlicy wiejskiej, gdzie prowadzony jest punkt szczepień. Szczepionki zostały uszkodzone!

W czwartek, 8 lipca, około godziny 20:30, nieznany sprawcy lub sprawcy uszkodzili skrzynkę elektryczną znajdującą się przy świetlicy wiejskiej w Starym Żaganiu. W wyniku działania sprawców doszło do odłączenia zasilania w budynku, gdzie prowadzony jest punkt szczepień. W tym samym budynku, w lodówkach przechowywane są również szczepionki, które wymagają odpowiedniej temperatury, aby zachować swoje właściwości.

W wyniku odłączenia energii doszło do uszkodzenia szczepionek. - podaje sierż. Arkadiusz Szlachetko, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu. Swoje czynności na miejscu prowadzili żarscy policjanci. Obecnie trwają działania operacyjne oraz dochodzeniowo-śledcze mające na celu ustalenie oraz zatrzymanie sprawców tego zdarzenia.

Czytaj także - Żagań: Pod osłoną nocy został wysadzony bankomat! "Było słychać huk niesamowity"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u