Mateusz Morawiecki w Lubuskiem. "Polacy coraz lepiej zarabiają" (ZDJĘCIA)

09 lipiec 2021
Autor: 
Mateusz Morawiecki w Lubuskiem. "Polacy coraz lepiej zarabiają" Redakcja

Premier Mateusz Morawiecki zawitał w województwie lubuskim. Był w zielonogórskiej filmie Ekoenergetyka oraz w gminie Trzebiechów.

Prezes Rady Ministrów rozpoczął wizytę od firmy Ekoenergetyka - Polska w Nowym Kisielinie. Odbyła się też konferencja dla mediów. Głównym tematem był tzw. Polski Ład.

- Serce rośnie jak patrzy się na sukcesy takich firm. Polacy coraz lepiej zarabiają, mamy wykwalifikowanych specjalistów i oni coraz częściej mogą tu znaleźć swój dom i wymarzoną pracę. O to chodzi w Polskim Ładzie, żeby tworzyć nowe miejsca pracy i, żeby do Polski wracali Ci, którzy stąd wyjechali - podkreślał Mateusz Morawiecki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Akcja KAS koło Zielonej Góry. Nalot na handlarza nielegalnym tytoniem

Premier mówił, że Premier polskie technologie i inżynierowie ze wsparciem polskich instytucji tworzą pewien spójny ekosystem, bardzo dobrze zbudowany i rozwijany w kierunku przemysłu przyszłości, uwzględniający także potrzeby klientów.

Morawiecki odwiedził też miejscowość Swarzynice w gminie Trzebiechów. Tam spotkał się z mieszkańcami.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u