Rap Stacja Festiwal 2021 w Sławie. 44 interwencje policji i zatrzymane osoby z narkotykami

12 lipiec 2021
Rap Stacja Festiwal 2021 w Sławie. 44 interwencje policji Fot. KPP Wschowa

Rap Stacja Festiwal 2021 zakończony. Imprezę w Sławie codziennie zabezpieczali policjanci. Mundurowi odnotowali 44 interwencje.

Rap Stacja Festiwal w Sławie rozpoczął się w czwartek i potrwał do soboty, 10 lipca. Trzydniowy festiwal kultury i muzyki, na którym prezentowały się krajowe gwiazdy rapu, przyciągnął do miejscowości tysiące osób, którzy zjechali nawet z odległych miejsc w Polsce.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Kwalifikacje do igrzysk olimpijskich są już na finiszu

Każdej doby ponad stu policjantów z całego województwa lubuskiego monitorowało stan bezpieczeństwa na drogach, w parkach miejskich oraz w okolicach odbywającej się imprezy masowej. W sumie mundurowi interweniowali 44 razy.

- Zatrzymano dwie osoby, które posiadały przy sobie środki odurzające. Na jeziorze policyjni wodniacy zatrzymali stermotorzystę po użyciu alkoholu, natomiast policjanci z drogówki wyeliminowali nietrzeźwego motorowerzystę i kierowcę osobowego Opla - wylicza kom. Maja Piwowarska, rzeczniczka policji we Wschowie.

Przeczytaj też: Zwłoki młodego mężczyzny wyłowione z jeziora w Sławie


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u