Osobówka zderzyła się z przyczepką na DK22! Dwie kobiety trafiły do szpitala!

13 lipiec 2021
Osobówka zderzyła się z przyczepką na DK22! Dwie kobiety trafiły do szpitala! Redakcja

Samochód osobowy zderzył się z przyczepką na Drodze Krajowej numer 22. Dwie kobity trafiły do szpitala. Droga jest zablokowana!

We wtorek, 13 lipca, około godziny 10 na Drodze Krajowej numer 22 w pobliżu miejscowości Chyrzyno pod Kostrzynem nad Odrą doszło do zderzenia samochodu osobowego z przyczepką. Na miejsce wezwane zostały służby ratownicze, w wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie kobiety w wieku 36 oraz 60 lat.

Z policyjnych ustaleń wynika, że obywatel Ukrainy kierujący busem z przyczepką jechał od strony Kostrzyna nad Odrą. W przeciwnym kierunku samochodem osobowym jechały dwie kobiety. Podczas jazdy, najprawdopodobniej w wyniku nierównej nawierzchni drogi, przyczepka zjechała w kierunku osi jezdni i uderzyła w pojazd osobowy.

Czynności na miejscu zdarzenia prowadzą słubiccy policjanci. Funkcjonariusze ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia. Kierowcy są trzeźwi. 

Przeczytaj też: Wypadek w Gorzowie Wielkopolskim. Osobówka wjechała w tramwaj (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u