14-latek zgwałcił 5-letnią dziewczynkę koło Szprotawy? Chłopak został już zatrzymany

19 lipiec 2021
Autor: 
14-latek zgwałcił 5-letnią dziewczynkę koło Szprotawy? Redakcja/archiwum

Czy 5-latka spod Szprotawy została zgwałcona? Policja zatrzymała 14-letniego chłopaka. - Oddać go rodzicom do samosądu - podkreślają mieszkańcy.

Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 18 lipca, w Polkowiczkach (gmina Szprotawa). Jak informowali mieszkańcy, młody chłopak miał zgwałcić 5-letnią dziewczynkę. Później dziecko wróciło nagie i zapłakane do domu.

Na miejscu pracowało wiele patroli policji. Mundurowi przez kilka godzin przeczesywali okoliczny teren. W poszukiwania mocno zaangażowali się też ludzie, którzy przekazywali sobie zdjęcie z kamery monitoringu, na którym widać sprawcę.

Nieletni zatrzymany przez policję

Chłopak został zatrzymany przez policjantów z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Gorzowie Wielkopolskim. Policja ze względu na dobro dziecka nie udziela żadnych informacji.

Z nieoficjalnych wieści wynika, że chłopak ma 14 lat. - Zatrzymano nieletniego sprawcę - krótko komentuje Zbigniew Fąfera, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze.

Przeczytaj też: Śmiertelny wypadek w Gorzowie. Osobówka uderzyła w tył ciężarówki


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u