Pożar busa na trasie S3 pod Sulechowem. Droga jest zablokowana!

24 lipiec 2021
Pożar busa na trasie S3 pod Sulechowem. Droga jest zablokowana! KM PSP Zielona Góra

Pożar pojazdu na trasie S3 pod Sulechowem. Droga w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego jest zablokowana!

W sobotę, 24 lipca, około godziny 7:45 służby ratownicze z powiatu zielonogórskiego otrzymały informację dotyczącą pożaru pojazdu dostawczego na trasie z Zielonej Góry do Sulechowa. Na miejsce zadysponowane zostały trzy zastępy straży pożarnej. Z chwilą dojazdu służb pożar był już mocno rozwinięty i obejmował praktycznie całą kabinę pojazdu. Gęsty, czarny dym widoczny był z kilku kilometrów!

- Doszło do pożaru busa przewożącego zbiorniki retencyjne. Pasażerowie opuścili pojazd, bez obrażeń. - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze.

Tuż za mostem nad rzeką Odra, na wysokości Cigacic trwają obecnie działania gaśnicze. Na czas akcji droga w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego będzie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin!

Aktualizacja 8:35 - Droga wciąż jest zablokowana. Korek w kierunku Gorzowa ma już około 7 kilometrów długości. 

Aktualizacja 9:00 - Ruch odbywa się jednym pasem. Zator powstały w wyniku utrudnień ma już 17 kilometrów długości.

Przeczytaj też: Mężczyzna utonął w jeziorze pod Krosnem Odrzańskim. Trwają poszukiwania (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u