Tragiczny wypadek przed Gorzowem - zdjęcia

09 sierpień 2016
Autor: 
Pomoc Drogowa ANHOL

We wtorek (09.08) na drodze wojewódzkiej 130 (22km), Gorzów Wlkp - Marwice doszło do wypadku dwóch samochodów osobowych.

Do wypadku doszło przed godziną 11.00. Zderzyły się renault scenic, w którym podróżowało siedem osób oraz opel z trzema osobami. Sześć osób zostało zabranych do szpitala, dwie zmarły na miejscu. To 65-letni kierowca opla i jego pasażerka. Droga jest zablokowana. Ruchem kieruje policja. 

- Kierująca renault scenikiem wymusiła pierwszeństwo przejazdu na osobowej astrze. - mówi kom. Marcin Maludy, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp - Dwie osoby podróżujące oplem astrą zginęły na miejscu, był to 65-letni kierowca oraz pasażerka, której tożsamość jest ustalana. Żona kierowcy w wieku około 60-ciu lat została w ciężkim stanie przewieziona do gorzowskiego szpitala. W renault scenic podróżowało łącznie siedem osób. Za kierownicą siedziała 63-letnia babcia, oraz matka z piątką dzieci w wieku od roku do 11 lat. Wszyscy trafili do szpitala na badania. Według informacji, jakie posiada policja ten samochód był przystosowany do siedmiu osób. Droga będzie zablokowana przez kilka godzin w związku z tym, że jest to wypadek śmiertelny i na miejscu pracuje prokurator, który ustali dokładne przyczyny tej tragedii.

- Strażacy ewakuowali kobietę kierującą scenikiem - mówi Dariusz Szymura, Dariusz Szymura, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie - matka z dziećmi samodzielnie opuściła samochód. Wszystkim udzielono pierwszej pomocy medycznej. Z kolei pasażerka opla została wyciągnięta z samochodu przy użyciu ciężkiego sprzętu hydraulicznego, a następnie udzielono jej pomocy medycznej i przekazano karetce pogotowia. W ciężkim stanie została przewieziona do szpitala. Dzieci podróżujące renault miały ogólne potłuczenia oraz otarcia, ich życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u