I Bieg Żołnierza

09 sierpień 2016
Autor: 
Pixabay

15 sierpnia w poniedziałek w Kęszycy Leśnej koło Międzyrzecz odbędzie się ciekawy bieg uliczny. Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników biegania i aktywnego wypoczynku.

Bieg odbędzie się w Święto Wojska Polskiego. Do przebiegnięcia są dwie pętle o łącznej długości 5 kilometrów. Start i metę wyznaczono przed pomnikiem czołgającego się żołnierza. Wśród uczestników nie zabraknie z pewnością żołnierzy z 17. Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej z Miedzyrzecza. Start zaplanowano na godz. 17.00. Opłata startowa wynosi 10 złotych.

 • Majówka na sportowo, czyli druga edycja Biegu Liona w Kargowej

  Majówka na sportowo, czyli druga edycja Biegu Liona w Kargowej

  Już 1 maja mieszkańcy Kargowej i okolic będą mogli wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu sportowym, którego partnerem jest Nestlé. Na terenie lokalnego Stadionu Miejskiego odbędzie się Bieg Liona, a także wiele innych atrakcji, jak turnieje piłkarskie i konkurencje lekkoatletyczne, realizowane w ramach Miasteczka Lekkoatletycznego. Na uczestników wydarzenia czeka również spotkanie z gwiazdą sportu, Kornelią Lesiewicz.

 • Weź udział w wirtualnym biegu. Pomóż potrzebującym dzieciom

  Weź udział w wirtualnym biegu. Pomóż potrzebującym dzieciom

  W tym roku rusza 7. edycja sztafety maratońskiej Electrum Ekiden. Tym razem zawodnicy w sześcioosobowych zespołach będą mogli pokonać dwa dystanse. 20 kilometrów w zespole pięcioosobowym lub dystans maratonu 42.195m w wersji wirtualnej w dowolnym miejscu a przy okazji wesprzeć szczytny cel. Dochód z wpisowego zostanie przekazany na rzecz Fundacji Pomóż Im prowadzącej białostockie hospicjum dla dzieci.

 • Płaciła za alkohol oraz pizzę fałszywymi pieniędzmi. Teraz grozi jej 8 lat więzienia!

  Płaciła za alkohol oraz pizzę fałszywymi pieniędzmi. Teraz grozi jej 8 lat więzienia!

  Kupiła pizzę i alkohol, zapłaciła fałszywymi pieniędzmi. Kobieta usłyszała zarzuty oszustwa, za co może grozić jej kara do ośmiu lat pozbawienia wolności.

 • 60-latek zamiast ogórków w słoikach trzymał 1,5 kilograma marihuany

  60-latek zamiast ogórków w słoikach trzymał 1,5 kilograma marihuany

  Policjanci zatrzymali mężczyznę, który w domku letniskowym nad jeziorem posiadał 1,5 kilograma narkotyków. 13 słoików wypełnionych suszem zostało zabezpieczonych. Mężczyzna usłyszał 3 zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za co grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

 • Strzelał z wiatrówki do przypadkowych osób w parku. Mężczyzna został zatrzymany

  Strzelał z wiatrówki do przypadkowych osób w parku. Mężczyzna został zatrzymany

  Skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się 35-latek, który strzelał z wiatrówki do przypadkowych osób w parku. Mężczyzna trafił kobietę, która kilka sekund wcześniej odłożyła do wózka swojego dwumiesięcznego wnuka. Zatrzymanemu grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

 • Pożar altany w Skwierzynie. Strażacy ewakuowali poparzonego mężczyznę (ZDJĘCIA)

  Pożar altany w Skwierzynie. Strażacy ewakuowali poparzonego mężczyznę (ZDJĘCIA)

  To zdarzenie mogło zakończyć się tragicznie. Na ogrodach działkowych "Wiarus" w Skwierzynie płonęła drewniana altana. W środku strażacy natknęli się na poparzonego 39-letniego mężczyznę.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u