Groźne zdarzenie tuż przed zielonogórskim szpitalem. 30-latka trafiła na SOR!

29 lipiec 2021
Groźne zdarzenie tuż przed zielonogórskim szpitalem. 30-latka trafiła na SOR! Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze

Groźne zdarzenie w Zielonej Górze. Kobieta na hulajnodze elektrycznej zderzyła się z osobówką. Poszkodowana trafiła na Szpitalny Oddział Ratunkowy.

W czwartek, 29 lipca, na ulicy Wazów w Zielonej Górze doszło do groźnego zdarzenia. Kobieta poruszająca się na hulajnodze elektrycznej zderzyła się z samochodem osobowym. Sytuacja miała miejsce tuż obok zielonogórskiego szpitala. Poszkodowana 30-latka trafiła prosto na Szpitalny Oddział Ratunkowy. 

- Tym razem skończyło się zszyciu ran na czole, a tomografia komputerowa głowy nie wykazała dalszych obrażeń. - informuje Elżbieta Szostak, pielęgniarka oddziałowa. Z dnia na dzień rośnie liczba zdarzeń z udziałem osób na hulajnogach elektrycznych. Pozornie bezpieczna forma transportu niesie za sobą ryzyko poważnych obrażeń.

Dalsza część artykułu pod reklamą

- Z hulajnóg korzystają często osoby, które robią to po raz pierwszy, albo bardzo rzadko. Dlatego stwarzają zagrożenie dla siebie i dla innych. Bardzo zatem uważajmy i stosujmy się do przepisów, by nie trafić potem do nas – przestrzega Emil Korczak, chirurg dziecięcy i lekarz naczelny szpitala.

Czytaj także - Dwa potrącenia na jednej ulicy w Zielonej Górze. Wszystko nagrały kamery! [FILM]


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u