Zaginął Jacek Antończak spod Świebodzina. Wyszedł z domu i przepadł bez śladu

02 sierpień 2021
Autor: 
Zaginął Jacek Antończak spod Świebodzina Fot. KPP Świebodzin

Zaginął Jacek Antończak. 54-letniego mieszkańca gminy Zbąszynek szuka już policja ze Świebodzina. Mężczyzna do tej pory nie dał żadnego znaku życia.

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 27 lipca. 54-letni mężczyzna wyszedł z domu nie informując rodziny, dokąd się udaje.

- 54-latek ostatni raz widziany był w miejscowości Zbąszynek. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z najbliższymi - informuje asp. Marcin Ruciński, rzecznik świebodzińskiej policji.

Mężczyzna może poruszać się czarnym rowerem z napisem CUBE. Charakterystyczne jest, iż przednia opona jest węższa od tylnej.

- Ktokolwiek ma informacje o zaginionym, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 47 79 35 211 lub numerem alarmowym 112 - apeluje asp. Ruciński.

Rysopis zaginionego

  • Wzrost - 175-180 cm, szczupła sylwetka
  • Włosy - krótkie, ciemny blond

Przeczytaj też: "Zamorduję cię w najbardziej brutalny sposób". Senator Wadim Tyszkiewicz dostał pogróżki


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u