Wypadek osobówki na trasie S3 pod Gorzowem. Droga jest zablokowana!

02 sierpień 2021
Wypadek osobówki na trasie S3 pod Gorzowem. Droga jest zablokowana! Fot. Grupa Stoją ! Gorzów

Samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne na trasie S3 pod Gorzowem Wielkopolskim. Droga w kierunku Szczecina jest zablokowana!

W poniedziałek, 2 sierpnia, około godziny 17:22 na trasie S3 przed zjazdem Gorzów Północ, samochód osobowy marki ford z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w bariery energochłonne. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze.

Pojazdem podróżowało łącznie pięć osób, to dwójka dorosłych oraz troje dzieci. W wyniku zdarzenia poszkodowana została kobieta, służby udzielają jej pomocy. 

Przyczyny wypadku ustalają gorzowscy policjanci. Ruch w kierunku Szczecina jest całkowicie zablokowany. 

Przeczytaj też: "Zamorduję cię w najbardziej brutalny sposób". Senator Wadim Tyszkiewicz dostał pogróżki


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u