Poważny wypadek na DK32 pod Krosnem Odrzańskim. Pojazdy stanęły w płomieniach!

02 sierpień 2021
Poważny wypadek na DK32 pod Krosnem Odrzańskim. Pojazdy stanęły w płomieniach! Fot. Marcin K.

Poważny wypadek na Drodze Krajowej numer 32. Zderzyły się dwa pojazdy, po chwili oba stanęły w płomieniach!

W poniedziałek, 2 sierpnia, około godziny 19, służby ratownicze z powiatu krośnieńskiego otrzymały informację dotyczącą wypadku na Drodze Krajowej numer 32 w miejscowości Brzózka pod Krosnem Odrzańskim. W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy - samochód osobowy marki BMW oraz dostawczy iveco. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

Dalsza część artykułu pod reklamą

Bezpośrednio po wypadku, wszystkie osoby biorące udział w zdarzeniu zdołały opuścić pojazdy o własnych siłach. Po chwili doszło do pożaru, który błyskawicznie objął dwa samochody. Z chwilą przyjazdu zastępów straży pożarnej, pożar był już mocno rozwinięty. Działania strażaków skupiły się na ugaszeniu pożaru oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy rannej osobie. 

Mimo groźnie wyglądającego zdarzenia nikt z uczestników nie został poważnie poszkodowany. Jedna osoba odniosła jedynie powierzchowne obrażenia. Droga Krajowa numer 32 jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin!

Przeczytaj też: "Zamorduję cię w najbardziej brutalny sposób". Senator Wadim Tyszkiewicz dostał pogróżki


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u