Pożar w zakładzie przetwórstwa odpadów w Górzycy. W akcji 9 zastępów straży pożarnej

04 sierpień 2021
Autor: 
Pożar w zakładzie przetwórstwa odpadów w Górzycy Redakcja/archiwum

Dziewięć zastępów straży pożarnej gasiło pożar w Górzycy (powiat słubicki). W ogniu stanęła instalacja do przetwarzania odpadów.

Zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego słubickich strażaków w środowe przedpołudnie, 4 sierpnia, około godziny 11:30. W Górzycy przy ulicy Wolności doszło do pożaru w zakładzie przetwórstwa odpadów.

- Zapaliła się instalacja do przetwarzania tworzyw sztucznych - relacjonuje bryg. Michał Borowy, rzecznik straży pożarnej w Słubicach.

Na miejsce wysłano 7 zastępów straży pożarnej z powiatu słubickiego oraz dwa samochody gaśnicze z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kostrzynie nad Odrą. Sytuacja została sprawnie opanowana po kilkudziesięciu minutach działań.

Przeczytaj też: Policyjny pościg za pijanym kierowcą pod Sulechowem. 44-latek próbował uciekać pieszo


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u