Kije: Pożar garażu i budynku wielorodzinnego! Ewakuowano 12 osób!

22 sierpień 2021
Kije: Pożar garażu i budynku wielorodzinnego! Ewakuowano 12 osób! Redakcja/Archiwum

Poranny pożar budynków w miejscowości Kije pod Sulechowem. Z ogniem walczyło 11 zastępów straży pożarnej!

W niedzielę, 22 sierpnia o godzinie 7:27, dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze otrzymał informację o pożarze budynku w miejscowości Kije. Sytuacja była bardzo dynamiczna, ogień rozprzestrzeniał się w garażu oraz budynku wielorodzinnym. Na miejsce zadysponowano łącznie 11 zastępów straży pożarnej.

Dalsza część artykułu pod reklamą!

Z budynku ewakuowano 12 mieszkańców, nikt nie został poszkodowany. Pożar został już opanowany, teraz strażacy dogaszają pozostałe zarzewia ognia. Prowadzona jest też żmudna rozbiórka elementów konstrukcyjnych obiektu, które zostały uszkodzone w wyniku szalejącego pożaru. Działania mogą potrwać jeszcze kilka godzin. 

Przeczytaj też: Wypadek na trasie Nowogród Bobrzański - Lubsko. Ranne dziecko i dwoje dorosłych


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u