Międzyrzecz: Wypadek na trasie S3! Droga do Zielonej Góry jest zablokowana!

01 wrzesień 2021
Międzyrzecz: Wypadek na trasie S3! Droga do Zielonej Góry jest zablokowana! Redakcja/Archiwum

Samochód ciężarowy uderzył w tył osobówki na trasie S3 w Międzyrzeczu. Droga w kierunku Zielonej Góry jest zablokowana!

Wszystko wydarzyło się w środę, 1 września, około godziny 14:30. Na wysokości węzła Międzyrzecz Północ na trasie S3 samochód ciężarowy najechał na tył osobówki. Na miejsce wypadku zadysponowane zostały trzy zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

Dalsza część artykułu pod reklamą

W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba. Na czas działań służb ratowniczych ruch w kierunku Zielonej Góry został całkowicie zablokowany. Kierowcy kierowani są na objazd przez Międzyrzecz. 

Swoje czynności na miejscu zdarzenia prowadzą już międzyrzeccy policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin!

Przeczytaj też: Zielona Góra: Pieszy wtargnął na pasy mając czerwone światło! Zobacz nagranie!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u