Wakacje 2021 na lubuskich drogach. W 120 wypadkach zginęło 14 osób!

01 wrzesień 2021
Wakacje 2021 na lubuskich drogach. W 120 wypadkach zginęło 14 osób! Redakcja/Archiwum

Tragiczne podsumowanie wakacji w województwie lubuskim. Na drogach zginęło 14 osób a 159 zostało rannych! 

Tegoroczne wakacje dobiegły końca, w szkołach zabrzmiał pierwszy dzwonek. Mamy też pierwszy dzień meteorologicznej jesieni, pogoda za oknem raczej nie zachęca już do wypoczynku nad wodą. Jak minęły wakacje w dobie koronawirusa? Czy na drogach było bezpiecznie? 

Dalsza część artykułu pod reklamą

W te wakacje doszło do 120 wypadków, w których 159 osób zostało rannych, a 14 zginęło. - podaje podinsp. Marcin Maludy, Rzecznik Prasowy KWP w Gorzowie Wlkp. W ubiegłym roku policjanci odnotowali 131 wypadków drogowych, w których śmierć poniosło 13 osób a 143 osoby zostały poszkodowane. 

Natomiast podczas wakacji w 2019 roku doszło do 144 wypadków, w których zginęło 15 osób a rannych zostało 170.

Przeczytaj też: Zmiany w rozkładzie jazdy zielonogórskiego MZK! Wracają linie nocne!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u