Służby pędziły do pożaru samochodu na A2 w Lubuskiem! Kierowcy stworzyli korytarz życia! (FILM)

04 wrzesień 2021
Służby pędziły do pożaru samochodu na A2 w Lubuskiem! Kierowcy stworzyli korytarz życia! OSP Brójce

Pożar samochodu na autostradzie A2. Kierowcy stojący w korku stworzyli korytarz życia!

W sobotę, 4 września chwilę po godzinie 12 służby ratownicze z powiatu międzyrzeckiego otrzymały zgłoszenie dotyczące pożaru samochodu na autostradzie A2 w kierunku Świecka. Z chwilą dojazdu służb, pożar był już mocno rozwinięty i obejmował praktycznie cały pojazd marki BMW. Na czas działań gaśniczych zablokowano ruch w kierunku Świecka.

Dalsza część artykułu pod reklamą

Do zdarzenia systematycznie docierały kolejne zastępy straży pożarnej. Kierowcy stojący w korku stworzyli korytarz życia, dzięki temu służby mogły sprawnie dotrzeć na miejsce pożaru. 

Czytaj także - Zielonogórska i gorzowska policja z nowoczesnymi radiowozami. Koszt jednego to blisko pół miliona złotych!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u