Tragedia w powiecie nowosolskim. Mężczyzna utonął w jeziorze!

05 wrzesień 2021
Tragedia w powiecie nowosolskim. Mężczyzna utonął w jeziorze! Fot. Wolsztyn112

Tragedia nad jeziorem Orchowym w powiecie nowosolskim. Utonął mężczyzna.

W niedzielę, 5 września około godziny 17:40 służby ratownicze z powiatu nowosolskiego oraz wolsztyńskiego otrzymały informację dotyczącą mężczyzny, który topił się w jeziorze w pobliżu miejscowości Rudno. Zbiornik wodny zlokalizowany jest na terenie dwóch województw.

Dalsza część artykułu pod reklamą

Po dokładnym rozpoznaniu okazało się, że miejsce zdarzenia zlokalizowane jest w pobliżu miejscowości Jesionka w powiecie nowosolskim. Strażacy wyłowili mężczyznę na brzeg, niestety lekarz stwierdził zgon. Swoje czynności na miejscu zdarzenia prowadzą policjanci pod nadzorem prokuratury. 

Czytaj także - Zielonogórska i gorzowska policja z nowoczesnymi radiowozami. Koszt jednego to blisko pół miliona złotych!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u