Pojechał na grzyby w okolice Łagowa pod Świebodzinem. Jego samochód stoczył się do jeziora!

06 wrzesień 2021
Pojechali na grzyby w okolice Łagowa pod Świebodzinem. Ich samochód stoczył się do jeziora! Redakcja/archiwum

Niefortunny początek sezonu dla grzybiarza z powiatu świebodzińskiego. Jego samochód stoczył się do jeziora!

W poniedziałek, 6 września około godziny 13:30 służby ratownicze z powiatu świebodzińskiego otrzymały zgłoszenie dotyczące samochodu, który stoczył się do jeziora w pobliżu miejscowości Łagówek. Na miejsce zadysponowano straż pożarną oraz policję. 

Dalsza część artykułu pod reklamą

Najprawdopodobniej doszło do awarii technicz ej w skotek której po chwili pojazd stoczył się do jeziora. Samochód jest całkowicie zanurzony pod powierzchnią wody. Trwa akcja strażaków mająca na celu wydobycie zatopionego pojazdu na brzeg.

W wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany.

Czytaj także - Tragedia w powiecie nowosolskim. Mężczyzna utonął w jeziorze!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u