Kobieta sprzedawała podrobioną biżuterię na zielonogórskim Winobraniu!

09 wrzesień 2021
Kobieta sprzedawała podrobioną biżuterię na zielonogórskim Winobraniu! Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Zielonogórscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą zatrzymali 35-letnią kobietę, która sprzedawała podrobioną biżuterię na jarmarku winobraniowym!

Każdego roku policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą zatrzymują osoby, które oszukują producentów odzieży sprzedając towar z podrobionymi znakami różnych światowych marek. Najczęściej są to marki ekskluzywne i luksusowe, za których produkty trzeba zapłacić od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych.

Podobnie było kilka dni temu, gdy policjanci podczas działań zlikwidowali stoiska oferujące przedmioty bezprawnie oznaczone znakami znanych, światowych marek.

Dalsza część artykułu pod reklamą

Policjanci podjęli działania na jarmarku winobraniowym. Tam na jednym ze stoisk zauważyli i zabezpieczyli wyroby galanteryjne i biżuterię bezprawnie oznaczone zastrzeżonymi znakami towarowymi. Na stoisku policjanci zatrzymali 35-letnią kobietę, która sprzedawała te przedmioty.

Kobieta została przesłuchana i usłyszała 5 zarzutów. Za wprowadzenia do obrotu towarów oznaczonych podrobionym znakiem towarowym, zgodnie z Ustawą prawo własności przemysłowej kobiecie grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u