Kradzionym busem ukrył się w lesie pod Zieloną Górą i poszedł spać! Obudzili go policjanci!

10 wrzesień 2021
Kradzionym busem ukrył się w lesie pod Zieloną Górą i poszedł spać! Obudzili go policjanci! Lubuska Policja

Policjanci po kilku godzinach od zdarzenia odzyskali skradzionego busa i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież. 47-latek spał w samochodzie ukrytym w lesie pod Zieloną Górą!

W niedzielę, 5 września na terenie jednej z firm w Gubinie doszło do kradzieży samochodu dostawczego marki volkswagen T5. Jak się okazało, nieznany mężczyzna wszedł na teren firmy, wsiadł do samochodu, w którym znajdowały się kluczyki i niezatrzymywany przez nikogo odjechał w nieznanym kierunku. Policjanci z Gubina zwrócili się o pomoc do innych jednostek, między innymi do zielonogórskiej komendy miejskiej.

Dalsza część artykułu pod reklamą

Kryminalni po otrzymaniu informacji o kradzieży, natychmiast przystąpili do działania i bardzo szybko ustalili, że pojazd może znajdować się na terenie powiatu zielonogórskiego. W wyniku podjętych działań i przeprowadzonych ustaleń, podejrzany o kradzież mężczyzna został zatrzymany w lesie pod Zieloną Górą, gdzie próbował się ukryć. Policjanci zaskoczyli go, gdy ten spał w samochodzie.

Zatrzymany to 47-letni mężczyzna znany doskonale policjantom z Gubina. W trakcie ustalania okoliczności kradzieży okazało się, że 47-latek był wcześniej pracownikiem firmy, z której terenu ukradł samochód. Mężczyzna miał doskonałe rozpoznanie terenu i zwyczajów panujących w firmie, dlatego wiedział kiedy przyjść, gdzie są kluczyki i co zrobić, żeby bez wzbudzania podejrzeń wyjechać upatrzonym wcześniej samochodem.

Zielonogórscy policjanci przekazali sprawę kolegom z komisariatu w Gubinie, którzy przesłuchali podejrzanego i przedstawili mu zarzuty. Sprawa jest prowadzona pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Krośnie Odrzańskim.

Czytaj także - Śmigłowiec LPR wylądował w Zielonej Górze! W akcji straż pożarna! (FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u