Zaginął Stanisław Bielka z Gubina. 77-latek wyszedł z domu i przepadł bez śladu

14 wrzesień 2021
Autor: 
Zaginął 77-letni Stanisław Bielka z Gubina Fot. KPP Krosno Odrz.

Zaginął Stanisław Bielka. 77-letniego mieszkaniec Gubina wyszedł z domu i do tej pory nie dał żadnego znaku życia. Mężczyzny szuka już policja.

Wszystko wydarzyło się w piątek, 10 września. 77-letni mężczyzna wyszedł z domu nie informując rodziny, dokąd się udaje. Ponadto do chwili obecnej senior nie skontaktował się z najbliższymi.

- Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym i jego obecnym miejscu pobytu proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gubinie pod numerem telefonu 47 79 45 411 lub 112 - informuje podkom. Justyna Kulka, rzeczniczka krośnieńskiej policji.

W dniu zaginięcia 77-latek miał być ubrany w długie brązowe spodnie i niebieską bluzę z białymi paskami na rękawach lub czarną kurtkę. Ponadto mężczyzna może mieć na nogach gumofilce.

Rysopis zaginionego

  • Wzrost - 160 cm, szczupła sylwetka
  • Waga - około 70 kg
  • Włosy - siwe, za uszy
  • Długa, siwa broda

Przeczytaj też: Tragiczny wypadek koło Zielonej Góry. Jedna osoba nie żyje, około 50 zostało rannych (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u