Ciężarówka przewróciła się na S3 pod Zieloną Górą. Droga jest zablokowana! (ZDJĘCIA)

21 wrzesień 2021
Autor: 
Ciężarówka przewróciła się na S3 pod Zieloną Górą. Droga jest zablokowana! Fot. Rafał Szczerba

Samochód ciężarowy przewrócił się na trasie S3 pod Zieloną Górą. Na miejscu pracują służby. Droga jest zablokowana!

We wtorek, 21 września, chwilę przed godziną 15 na drodze ekspresowej S3 pod Zieloną Górą doszło do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego. Na miejsce zadysponowane zostały 4 zastępy straży pożarnej, po dwa z Zielonej Góry oraz Sulechowa, zespół ratownictwa medycznego oraz patrole policji. 

Dalsza część artykułu pod reklamą

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Dzień Otwarty Notariatu w Zielonej Górze

Ranny został kierowca ciężarówki, mężczyzna został przetransportowany do szpitala na szczegółowe badania. W wyniku zdarzenia ruch w kierunku Zielonej Góry jest całkowicie zablokowany. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin!

Kierowcy jadący w kierunku Zielonej Góry powinni zjechać na węźle Sulechów i kierować się na Krosno Odrzańskie lub Nową Sól. 

Przeczytaj też: Elektryczne radiowozy w lubuskiej policji! Jeden trafił do Zielonej Góry a drugi do Gorzowa!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u