Problemy na SOR w Zielonej Górze. Pacjenci trafiają do innych szpitali!

01 październik 2021
Problemy na SOR w Zielonej Górze. Pacjenci trafiają do innych szpitali! Redakcja/Archiwum

Szpitalny Oddział Ratunkowy w Zielonej Górze nie przyjmuje pacjentów z powodu braku personelu!

Ratownicy medyczni oraz pielęgniarki Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Zielonej Górze są obecnie na zwolnieniach lekarskich. Wszyscy pacjenci w tym transportowani przez zespoły ratownictwa medycznego kierowani są do innych, okolicznych szpitali. Obecnie nie wiadomo, przez jaki okres czasu zielonogórski SOR będzie zamknięty.

W całej Polsce trwa protest medyków. W miastach gdzie nie doszło do porozumienia w życie weszły wypowiedzenia ratowników medycznych. W województwie lubuskim do odwołania wyłączone zostały zespoły ratownictwa medycznego z Witnicy oraz Skwierzyny. 

Aktualizacja godzina 12:00 - Do godziny 19 wstrzymano funkcjonowanie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego oraz Centrum Urazowego w Zielonej Górze.  

Przeczytaj też: Kożuchów: Pijany rzucił się z nożem na policjantów. Grozi mu nawet 10 lat więzienia


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u