Zabił 4-latka i uciekł z miejsca wypadku. 38-letni sprawca najbliższe 3-miesiące spędzi w areszcie!

13 październik 2021
Zabił 4-latka i uciekł z miejsca wypadku. 38-letni sprawca najbliższe 3-miesiące spędzi w areszcie!

Zabił dziecko i uciekł z miejsca wypadku. Policja szybko ustaliła i zatrzymała 38-letniego sprawcę. Teraz mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie! 

Do wypadku doszło w niedzielny wieczór, 10 października. Na skrzyżowaniu ulic 30 Stycznia i Armii Polskiej w Gorzowie Wielkopolskim kierowca Chevroleta uderzył w prawidłowo jadące BMW. Następnie osobowy Chevrolet zjechał z drogi i potrącił 4-letnie dziecko, które pod opieką ojca stało na rowerku przed przejściem dla pieszych.

Ranny chłopiec zmarł na miejscu wypadku. Sprawca tragedii tuż po zderzeniu porzucił auto i uciekł pieszo. - Został ogłoszony alarm dla wszystkich policjantów. Obecnie poszukują go policjanci ze wszystkich pionów gorzowskiej komendy oraz z oddziałów prewencji. Nie wykluczamy, że mógł prowadzić auto pod wpływem alkoholu lub narkotyków - mówił w niedzielę podinsp. Marcin Maludy, rzecznik Lubuskiej Policji.

Policja zatrzymała sprawcę wypadku

W poniedziałek 11 października sprawca został zatrzymany w jednym z hoteli na terenie Gorzowa. 38-latek został zaskoczony przez policjantów. Nie stawiał oporu podczas zatrzymania. W środę, 13 października około godziny 14 odbyło się posiedzenie aresztowe. Decyzją sądu 38-letni sprawca najbliższe trzy miesiące spędzie w areszcie czekając na wyrok.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u