Pędził BMW prawie 200km/h w zabudowanym! Policji tłumaczył, że nie czuł prędkości...

17 październik 2021
Pędził BMW prawie 200km/h w zabudowanym! Policji tłumaczył że nie czuł prędkości... Lubuska Policja

Gorzowscy policjanci grupy SPEED zatrzymali mężczyznę, który w terenie zabudowanym jechał niemal 200 kilometrów na godzinę, w miejscu, gdzie można 50. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy kierowcy na 3 miesiące, a sprawę przekroczenia prędkości przekażą do sądu, który zadecyduje o wysokości kary.

W czwartek, 14 października przed godziną 13 policjanci zauważyli w Kamieniu Małym mężczyznę, który swoim bmw poruszał się zbyt szybko. Funkcjonariusze dokonali pomiaru i okazało się, że kierowca jedzie 197 kilometrów na godzinę, na ograniczeniu do 50. Policjanci musieli szybko przerwać jego jazdę. Mężczyzna został zatrzymany do kontroli. 42-latek z Poznania stwierdził, że nie czuł tej prędkości.

Policjanci nie mieli wątpliwości, że za takie lekceważenie drogowych przepisów odstąpią od ukarania kierowcy mandatem i sprawę skierują do sądu, który może zdecydować o wyższej grzywnie niż 500-złotowy mandat. 42-latkowi na miejscu zatrzymano prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące. Mężczyzna okazał się być także osobą poszukiwaną przez sąd rejonowy, bo nie zapłacił wcześniej nałożonej grzywny.

Czytaj także - Dni otwarte w OSP Przylep. Na odwiedzających czeka masa atrakcji!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u