Poważny wypadek pod Nową Solą. 6 osób rannych w tym niemowlę! W akcji śmigłowiec LPR!

17 październik 2021
Poważny wypadek pod Nową Solą. 5 osób rannych. W akcji śmigłowiec LPR! Redakcja

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu dwóch Dróg Wojewódzkich pod Nową Solą. Poszkodowanych zostało sześć osób. W akcji śmigłowiec LPR!

W niedzielę, 17 października, około godziny 13:10 operator Wojewódzkiego Centrum Powiadamiana Ratunkowego w Gorzowie Wielkopolskim otrzymał informację dotyczącą wypadku na skrzyżowaniu Drogi Wojewódzkiej numer 292 z Drogą Wojewódzką numer 283 pod Nową Solą.

Na miejsce zadysponowano łącznie 6 zastępów straży pożarnej, zespoły ratownictwa medycznego, patrole policji oraz dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Zielonej Górze-Przylepie oraz Wrocławiu. Śmigłowiec z Wrocławia został zawrócony do bazy. 

Pojazdami podróżowało łącznie sześć osób w tym kilkumiesięczne niemowlę. Wszyscy zostali poszkodowani. Najciężej ranny został niemowlak, który śmigłowcem LPR został przetransportowany do szpitala w Zielonej Górze.

Ze wstępnych informacji wynika, że skoda nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu audi w wyniku czego doszło do zderzenia. Swoje czynności na miejscu zdarzenia prowadzą już nowosolscy policjanci. Funkcjonariusze wyjaśniają dokładne okoliczności oraz przyczyny wypadku.

Ruch w rejonie skrzyżowania jest całkowicie zablokowany. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u