Wypadek na S3 koło Międzyrzecza. Dwie osoby ranne. Przyleciał śmigłowiec LPR

17 październik 2021
Autor: 
Wypadek na S3 koło Międzyrzecza. Dwie osoby ranne Fot. Stoją! Gorzów / FB

Wypadek na S3. Na odcinku Skwierzyna - Międzyrzecz zderzyły się dwa samochody osobowe. Dwie osoby zostały ranne. Droga w kierunku Zielonej Góry jest zablokowana.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do międzyrzeckich służb ratowniczych w niedzielne popołudnie, 17 października, po godzinie 17:00. Na trasie S3 na wysokości jeziora Głębokie zderzyły się dwa samochody osobowe.

Dwie osoby ranne

Na miejsce przyjechały zastępy straży pożarnej, klika zespołów pogotowia oraz patrole policji. Wezwano też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry.

W wyniku wypadku ranne zostały dwie osoby. Wszyscy zostali przetransportowani do szpitali.

Trasa S3 w kierunku Zielonej Góry jest całkowicie zablokowana. Objazd przez tzw. "starą trójkę". Dokładne przyczyny wypadku ustala policja.

Aktualizacja: Droga została odblokowana.

Przeczytaj też: W Zielonej Górze zabrakło karetek. Przyleciał śmigłowiec LPR, wezwano strażaków (ZDJĘCIA)NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u