Zobacz nagranie z wczorajszego wypadku w Zielonej Górze. 62-latek wjechał na czerwonym!

19 październik 2021
Zobacz nagranie z wczorajszego wypadku w Zielonej Górze. 62-latek wjechał na czerwonym! Lubuska Policja

Groźny wypadek na skrzyżowaniu Westerplatte z Ułańską w Zielonej Górze. Moment zdarzenia zarejestrował miejski monitoring!

W poniedziałek, 18 października w Zielonej Górze 62-letni kierujący samochodem marki alfa romeo jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, zignorował czerwone światło na sygnalizatorze i wjechał na skrzyżowanie ulic Ułańskiej z Westerplatte. W efekcie tego doszło do zderzenia z osobówką marki audi.

W wyniku tego groźnie wyglądającego wypadku ucierpiała pasażerka alfy romeo, która z urazem miednicy trafiła do szpitala. Zielonogórscy policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia drogowego w prowadzonym postępowaniu. Do sprawy zabezpieczono nagranie z miejskiego monitoringu, które zarejestrowało przebieg wypadku.

Czytaj także - Skwierzyńscy terytorialsi szkolili się z Amerykanami


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u