Lubuska policja zatrzymała busa, którym podróżowało 34 imigrantów! Trwają działania służb!

19 październik 2021
Lubuska policja zatrzymała busa którym podróżowało 35 imigrantów! Trwają działania służb! Lubuska Policja

Służby na byłym przejściu granicznym w Kostrzynie nad Odrą zatrzymały do kontroli busa. W pojeździe ujawniono 34 imigrantów!

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 19 października około godziny 14 na byłym przejściu granicznym w Kostrzynie nad Odrą. Patrol policji po informacji od straży granicznej zatrzymał do kontroli busa marki ford, którym jak się okazało podróżowało aż 34 imigrantów! 

- Za kierownicą pojazdu siedział 25-letni obywatel Rumunii. Zarówno z nim jak i z pozostałymi osobami wykonywane są czynności. Funkcjonariusze skierują wniosek o tymczasowe zabezpieczenie busa, który mógł być wykorzystywany jako narzędzie służące do popełnienia przestępstwa. -podaje podinspektor Marcin Maludy, Rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wielkopolskim

Wszyscy imigranci przebywali w części ładunkowej busa, która nie jest przystosowana do przewozu osób. Ludzie siedzieli na torbach z ciuchami. Funkcjonariusze straży granicznej sprawdzą legalność pobytu cudzoziemców w Polsce oraz postarają się ustalić ich tożsamość i narodowość. 

Czytaj też - Zobacz nagranie z wczorajszego wypadku w Zielonej Górze. 62-latek wjechał na czerwonym!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u