Zielona Góra: Zakład Gospodarki Komunalnej rozdaje dynie za darmo!

19 październik 2021
Zielona Góra: Zakład Gospodarki Komunalnej rozdaje dynie za darmo! Redakcja

Sezon na dynie trwa w najlepsze. Zakład Gospodarki Komunalnej w Zielonej Górze rozda za darmo aż 200 sztuk tych pomarańczowych warzyw!

W najbliższą sobotę, 23 października o godzinie 11 przed Urzędem Miasta przy ulic Podgórnej 22 w Zielonej Górze będzie można dostać darmową dynię! Pracownicy Zakładu Gospodarki Komunalnej przygotowali aż 200 sztuk tego warzywa. Na jednego mieszkańca przypada tylko jedna dynia.

Dyniowe szaleństwo ogarnia Zieloną Górę. Ledwo co te okrągłe pomarańczowe warzywa pojawiły się w naszym mieście, a już znaleźli się na nie amatorzy. - pisze Janusz Kubicki, Prezydent Zielonej Góry.

Akcja rozdawania dyń potrwa aż do wyczerpania zapasów - co z racji na fakt, iż w tym okresie jest to bardzo popularne warzywo - może zakończyć się bardzo szybko.

Czytaj także - Lubuska policja zatrzymała busa, którym podróżowało 34 imigrantów! Trwają działania służb!Lubuska policja zatrzymała busa, którym podróżowało 34 imigrantów! Trwają działania służb!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u