Busem jechało 34 nielegalnych imigrantów. Wśród nich 4 kobiety i nastolatek. Wiemy skąd pochodzą!

19 październik 2021
Busem jechało 34 nielegalnych imigrantów. Wśród nich 4 kobiety i nastolatek. Wiemy skąd pochodzą! Lubuska Policja

Lubuska policja we współpracy ze strażą graniczną zatrzymała dziś busa, którym przewożono 34 nielegalnych imigrantów. Wiemy skąd pochodzą!

We wtorek, 19 października na dawnym przejściu granicznym w Kostrzynie nad Odrą patrol policji po informacji od straży granicznej zatrzymał do kontroli drogowej busa marki ford. - Mundurowi po zatrzymaniu pojazdu do kontroli sprawdzili przestrzeń bagażową, gdzie ujawnili 34 osoby. Za kierownicą pojazdu siedział 25-letni obywatel Rumunii. - podaje podinspektor Marcin Maludy, Rzecznik Prasowy KWP w Gorzowie Wlkp.

Skąd pochodzą nielegalni imigranci? 

Policjanci we współpracy ze strażą graniczną przewieźli wszystkie osoby podróżujące busem w bezpieczne miejsce, a następnie przeprowadzili czynności mające na celu ustalenie tożsamości nielegalnych imigrantów. Okazało się, że to obywatele Iraku. Wśród 34 nielegalnych imigrantów były 4 kobiety oraz nastolatek.

Czytaj także - Skwierzyńscy terytorialsi szkolili się z Amerykanami


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u