Kto wyciął krzyż w Zielonej Górze? Sprawcy szuka już policja!

19 październik 2021
Kto wyciął krzyż w Zielonej Górze? Sprawcy szuka już policja! Fot. Screen Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu

Mężczyzna wyciął drewniany krzyż na jednym z osiedli w Zielonej Górze. Sprawcy szuka już policja!

W poniedziałek, 18 października około godziny 15 na ulicy Spawaczy w Zielonej Górze nieznany mężczyzna wyciął drewniany krzyż. Sprawa została zgłoszona na policję. - Prosimy wszystkie osoby, które mogą mieć informacje dotyczące uszkodzenia drewnianego krzyża o kontakt w tej sprawie z Komendą Miejską Policji w Zielonej Górze. - apelują policjanci. 

Na nagraniach, które trafiły do internetu widać mężczyznę, który przy użyciu akumulatorowej przecinarki przecina podstawę krzyża, który po chwili przewraca się na ziemię. Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt z policją pod numerem telefonu 47 795 21 50, 47 795 21 61, 47 795 24 11. Policja zapewnia anonimowość.

Czytaj także - Stłuczka w Zielonej Górze. Zderzyły się dwa auta. Kobieta w ciąży trafiła do szpitala


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u