Czy na grzybach musi być nudno? Grzybiarz pod Międzyrzeczem znalazł radziecki niewybuch!

20 październik 2021
Czy na grzybach musi być nudno? Grzybiarz pod Międzyrzeczem znalazł radziecki niewybuch! Lubuska Policja

Mężczyzna wybrał się na grzyby w powiecie międzyrzeckim. Podczas poszukiwania prawdziwków i podgrzybków znalazł radziecki niewybuch!

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 19 października w godzinach porannych na terenie kompleksu leśnego w pobliżu miejscowości Siercz. Mężczyzna wybrał się na grzyby, w trakcie poszukiwania leśnych darów grzybiarz natrafił na niewybuch! Na miejsce wezwana została międzyrzeczka policja.

Policjanci zabezpieczyli pocisk do czasu przyjazdu saperów. Wojskowi podjęli niewybuch i przewieźli na poligon, gdzie został zneutralizowany.

Czytaj także - Stłuczka w Zielonej Górze. Zderzyły się dwa auta. Kobieta w ciąży trafiła do szpitala


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u