Tragiczny wypadek na S3 koło Zielonej Góry. Dwie osoby nie żyją, dwie są ranne (ZDJĘCIA)

26 październik 2021
Autor: 
Tragiczny wypadek na S3. Dwie osoby nie żyją, dwie są ranne Redakcja

Tragiczny bilans wypadku na trasie S3 koło Zielonej Góry. Dwie osoby nie żyją, dwie zostały ranne. Dokładne przyczyny zdarzenia ustala policja.

Do wypadku doszło we wtorkowy wieczór, 26 października, po godzinie 19:45. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu marki Opel jechał prawym pasem ruchu w stronę Sulechowa. Nagle na wysokości węzła Zielona Góra - Północ zjechał na lewy pas, gdzie zderzył się z Nissanem.

Dwie osoby nie żyją, dwie są ranne

Do akcji wysłano pięć zastępów straży pożarnej, pięć zespołów pogotowia ratunkowego oraz patrole policji z drogówki.

Medycy oraz strażacy przez blisko 30 minut reanimowali dwie osoby. Pomagały im w tym urządzenia "Lucas" służące do kompresji klatki piersiowej. Niestety życia rannych nie udało się uratować - ponieśli śmierć na miejscu.

Do szpitala przetransportowano osobę w ciężkim stanie, natomiast jeden z kierowców z lekkimi obrażeniami został na miejscu wypadku.

Dokładne przyczyny tragedii ustala policja. Wkrótce na miejsce dojedzie też prokurator. Trasa S3 w kierunku Sulechowa jest całkowicie zablokowana. Objazd między węzłami Zielona Góra Południe i Zielona Góra Północ wytyczono przez miasto.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u