Ciężki wypadek przy pracy. Kobieta przebita na wylot drewnianą listwą! W akcji LPR!

27 październik 2021
Ciężki wypadek przy pracy. Kobieta przebita na wylot drewnianą listwą! W akcji LPR!

Poważny wypadek przy pracy w zakładzie obróbki drewna w Słońsku. Drewniana listwa na wylot przebiła kobietę. W akcji śmigłowiec LPR!

Wszystko wydarzyło się w środę, 27 października, około godziny 11:45 w zakładzie obróbki drewna w Słońsku. Z nieznanych na obecną chwilę przyczyn doszło do wyrzucenia drewnianej listwy z wielopiły - maszyny służącej do rozkroju oraz cięcia drewna. Wyrzucona listwa przebiła na wylot kobietę.

Na miejsce wezwano cztery zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego, patrol policji oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Gorzowie Wielkopolskim. 

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz w ścisłej współpracy z ratownikami medycznymi, oraz lekarzem skrócili listwę z obydwu stron ciał w celu umożliwienia właściwego udzielenia pomocy, oraz transportu do szpitala.

Przytomna kobieta została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. 

Czytaj także - Gdzie jest 20-letnia Klaudia Jarnecka? Młoda kobieta zaginęła 5 dni temu!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u