Porzucona ciężarówka na parkingu. Wycieńczony kierowca odnaleziony w środku lasu! Co się stało?

28 październik 2021
Porzucona ciężarówka na parkingu. Wycieńczony kierowca odnaleziony w środku lasu! Co się stało? Redakcja/Archiwum

Porzucił ciężarówkę i w nieznanych okolicznościach urwał kontakt z rodziną. Mężczyznę szukali policjanci!

W niedzielę, 24 października dyżurny sulęcińskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o zaginięciu mężczyzny, który miał właśnie wracać ciężarówką zza granicy. Właściciela firmy transportowej, dla której pracował zaniepokoił fakt, że jego pojazd od dłuższego czasu stoi na parkingu zlokalizowanym w gminie Torzym. Te same złe przeczucia miała rodzina mężczyzny, która nie mogła się z nim skontaktować.

Policjanci natychmiast zweryfikowali te informacje. Dotarli do ciężarówki, jednak nikogo w niej nie zastali. Z informacji przekazanych od najbliższych wynikało, że życie i zdrowie zaginionego było zagrożone. Rozpoczęła się walka z czasem. Do poszukiwań zaangażowani zostali funkcjonariusze wszystkich pionów, a także ich koledzy z innych jednostek.

W tym przypadku niezawodni okazali się dzielnicowi z Posterunku Policji w Torzymiu – starszy aspirant Paweł Markiewicz oraz aspirant Daniel Sypuła. Podczas przeszukiwania lasu, natrafili oni na bardzo charakterystyczne ślady stóp. Wyglądały one tak, jakby wycieńczona osoba, nie mając już siły iść z trudem unosiła nogi. Ten trop okazał się być jak najbardziej trafny.

Po kilkunastu minutach policjanci zauważyli zaginionego. Był wyraźnie zdezorientowany. Miał niekompletne ubranie i opadał z sił. Funkcjonariusze natychmiast udzielili mężczyźnie niezbędnej pomocy, a następnie został przekazany pod opiekę medyków. Rodzina odnalezionego nie kryła łez ulgi i szczęścia, kiedy policjanci przekazali im wiadomość o tym, że ich bliski jest już bezpieczny.

Czytaj także - Trzemszno Lubuskie: Chciała rozpalić w piecu, użyła rozpałki! Ciężko poparzona kobieta trafiła śmigłowcem LPR do szpitala!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u