Chciała rozpalić w piecu, użyła rozpałki! Ciężko poparzona kobieta trafiła śmigłowcem LPR do szpitala!

27 październik 2021
Chciała rozpalić w piecu, użyła rozpałki! Ciężko poparzona kobieta trafiła śmigłowce LPR do szpitala! Redakcja/Archiwum

Groźne zdarzenie w Trzemesznie Lubuskim. Kobieta rozpalała w piecu przy użyciu rozpałki, z poparzeniami trafiła śmigłowcem LPR do szpitala w Nowej Soli

Wszystko wydarzyło się w środę, 27 października około godziny 16:50 w jednym z budynków mieszkalnych w Trzemesznie Lubuskim. Starsza kobieta rozpalała w piecu przy użyciu rozpałki w płynie. Niespodziewanie doszło do nagłego zapłonu substancji w wyniku czego kobieta doznała poparzeń twarzy oraz rąk. 

Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Gorzowie Wielkopolskim. 

Przed przyjazdem służb sytuacja została wstępnie opanowana. Palące się ubranie kobiety zdołała ugasić jej córka, pożar nie zdążył się także rozprzestrzenić. Poszkodowana starsza kobieta z poparzeniami została przetransportowana śmigłowcem LPR do szpitala w Nowej Soli. 

Czytaj także - Ciężki wypadek przy pracy. Kobieta przebita na wylot drewnianą listwą! W akcji LPR!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u