Śmiertelny wypadek na krajowej "32" pod Krosnem Odrzańskim. Zderzenie rowerzysty i osobówki

14 listopad 2021
Autor: 
Śmiertelny wypadek na DK32. Zderzenie rowerzysty i osobówki Redakcja/archiwum

Wypadek na DK32 koło Krosna Odrzańskiego. Samochód osobowy zderzył się z rowerzystą. Mężczyzna zginął na miejscu. Droga jest całkowicie zablokowana.

Wszystko wydarzyło się w niedzielny wieczór, 14 listopada, po godzinie 18:00.

- Na drodze krajowej nr 32 na wysokości miejscowości Połupin doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki Skoda oraz rowerzysty - informuje podkom. Justyna Kulka, rzecznik policji w Krośnie Odrzańskim.

Rowerzysta zmarł na miejscu

Świadkowie wezwali zespół pogotowia ratunkowego oraz patrole policji. Medycy reanimowali poszkodowanego rowerzystę przez kilkadziesiąt minut. Niestety jego życia nie udało się uratować. Mężczyzna zginął na miejscu.

Wszystkie szczegóły i okoliczności tragedii wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora. Krajowa "32" jest całkowicie zablokowana. - Wyznaczono objazd przez Połupin - dodaje podkom. Kulka.

Przeczytaj też: Marsz "Niepodległa w Europie" w Zielonej Górze. W tle wolność człowieka i prawa kobiet (ZDJĘCIA, FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u