Zderzenie dwóch pojazdów na S3 pod Międzyrzeczem. Droga jest zablokowana!

14 listopad 2021
Zderzenie dwóch pojazdów na S3 pod Międzyrzeczem. Droga jest zablokowana! Redakcja/Archiwum

Dwa pojazdy zderzyły się na trasie S3 pod Międzyrzeczem. Ruch w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego jest zablokowany! 

W niedzielę, 14 listopada chwilę po godzinie 17 na trasie S3 w pobliżu miejscowości Popowo pod Międzyrzeczem doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze z powiatu miedzyrzeckiego.

W wyniku zderzenia pojazdów ruch w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego jest całkowicie zablokowany. Czynności na miejscu zdarzenia prowadzą już międzyrzeccy policjanci.

Służby wprowadziły objazdy. Kierowcy powinni zjechać na ostatnim węźle w Międzyrzeczu a następnie kierowca się tzw. starą trójką na węzeł w Skwierzynie.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u