Tragedia na S3. Osobówka wjechała w drogowców. Jedna osoba nie żyje, druga jest w ciężkim stanie!

16 listopad 2021
Tragedia na S3. Osobówka wjechała w drogowców. Jedna osoba nie żyje, druga jest w ciężkim stanie!

Tragiczny wypadek na trasie S3 pod Świebodzinem. Osobówka wjechała w pracowników budowy na trasie S3. Jedna osoba nie żyje, druga jest w ciężkim stanie!

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 16 listopada około godziny 14:50 na trasie S3 w pobliżu miejscowości Gościkowo pod Świebodzinem. Samochód osobowy marki volkswagen wjechał w oznakowany i zabezpieczony teren budowy na wiadukcie trasy S3. Pojazd potrącił dwie osoby, które pracowały przy poprawie dylatacji na jezdni.

Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze. Niestety mimo błyskawicznej interwencji służb, lekarz stwierdził zgon jednego z potrąconych mężczyzn, drugi w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala.

Ruch w kierunku Zielonej Góry jest całkowicie zablokowany. Swoje czynności na miejscu zdarzenia prowadzą już policjanci pod nadzorem prokuratora. Śledczy ustalają przyczyny wypadku, miejsce prowadzonych prac było oznaczone i zabezpieczone.

Utrudnienia w ruchu mogą potrwać nawet kilka godzin. Podróżni kierowani są na objazdy na odcinku Międzyrzecz - Świebodzin.

Czytaj także - Już ponad pół tysiąca zatrzymanych praw jazdy za zbyt szybką jazdę


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u