Przyczepa ciężarówki przewróciła się na DK92 w Świebodzinie. Zablokowane rondo

20 listopad 2021
Autor: 
Świebodzin: Przyczepa ciężarówki przewróciła się na DK92 Fot. KP PSP Świebodzin

Na rondzie Kresowym w Świebodzinie przewróciła się przyczepa ciężarówki. Pojazd zablokował dwa pasy ruchu krajowej "92".

Wszystko wydarzyło się w sobotni poranek, 20 listopada, tuż po godzinie 8:00. Kierowca samochodu ciężarowego przejeżdżał drogą krajową nr 92 przez Świebodzin. Kiedy pojazd wjechał na rondo Kresowe, przyczepa przewróciła się na drogę.

Na miejsce wezwano straż pożarną oraz policję.

- Na szczęście na skutek zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń - informuje bryg. Marcin Bohuszko, rzecznik świebodzińskich strażaków.

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami, poniewaz zestaw zablokował dwa pasy ruchu.

Przeczytaj też: Tragiczny wypadek koło Szprotawy. Auto uderzyło w drzewo. Nie żyją dwie osoby


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u