Taksówka uderzyła w tył BMW na Łużyckiej w Zielonej Górze

22 listopad 2021
Taksówka uderzyła w tył BMW na Łużyckiej w Zielonej Górze Redakcja

Kolizja dwóch samochodów osobowych na ulicy Łużyckiej w Zielonej Górze. 

W poniedziałek, 22 listopada około godziny 11:20 na ulicy Łużyckiej w Zielonej Górze doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki BMW oraz Toyota. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki BMW zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, wtedy w tył jego pojazdu uderzyła taksówka marki Toyota.

Pojazdy przez chwilę blokowały jeden pas ruchu w kierunku centrum miasta, po chwili kierowcy postanowili zjechać na boczną drogę. Szczęśliwie w wyniku zdarzenia nikomu nic się nie stało. Z uwagi na panujące warunki drogowe, miejscami może być ślisko. Kierowcy! Noga z gazu.

Czytaj także - Wielki baner wsparcia dla służb mundurowych zawisł na Urzędzie Miasta w Zielonej Górze


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u