Sława: Kompletnie pijany 50-latek uciekał na skuterze przed policją! Ile wydmuchał?

22 listopad 2021
Sława: Kompletnie pijany 50-latek uciekał na skuterze przed policją! Ile wydmuchał? Redakcja/Archiwum

Kompletnie pijany 50-latek uciekał przed patrolem policji. Mężczyzna prócz tego, że był pijany to miał również aktywny zakaz prowadzenia pojazdów kategorii AM...

Do zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie, 21 listopada w Sławie. Monitorujący stan bezpieczeństwa dzielnicowy, zauważył kierującego skuterem jadącego pod prąd. Zachowanie kierowcy jednośladu wzbudziło podejrzenia mundurowego. Postanowił sprawdzić przyczyny nienaturalnego toru jazdy kierowcy skutera i przyczyny niestosowania się do obowiązujących przepisów ruchu drogowego.

W momencie kiedy włączył sygnały świetlne i dźwiękowe kierowca jednośladu przyspieszył i zaczął uciekać ignorując całkowicie wydawane polecenia do zatrzymania się. Po krótkim pościgu ulicami miasta funkcjonariusz, wykorzystując chwiejną jazdę kierowcy jednośladu w dogodnym moment wyprzedził go i udaremnił mu dalszą jazdę.

Jak się okazało 50-letni mieszkaniec gminy Sława był kompletnie pijany. Badanie trzeźwości wykazało 3,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto w systemie policyjnym wyszło na jaw, że mężczyzna miał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów kategorii AM.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj także - Pijany rozbił auto o ogrodzenie w Kolsku. Na widok policjantów zaczął uciekać 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u