Pijany rozbił auto o ogrodzenie w Kolsku. Na widok policjantów zaczął uciekać

22 listopad 2021
Pijany rozbił auto o ogrodzenie w Kolsku. Na widok policjantów zaczął uciekać Lubuska Policja

Pijany obywatel Gruzji wsiadł za kierownicę samochodu. Jazda zakończyła się na ogrodzeniu posesji. Mężczyzna trafił w ręce policji!

W zeszłym tygodniu oficer dyżurny nowosolskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym w gminie Kolsko. Zgłaszający oświadczył, że kierujący wjechał w ogrodzenie posesji. Zaznaczył, że mężczyzna najprawdopodobniej jest pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze pilnie udali się na miejsce zdarzenia. Dojeżdżając zauważyli, że mężczyzna na ich widok zaczyna uciekać.

Policjanci szybko wybiegli z radiowozu i udali się w pościg pieszy za uciekinierem. Po krótkiej chwili był już w ich rękach. Mundurowi wyczuli od niego silną woń alkoholu. Świadkowie zdarzenia oświadczyli, że to właśnie on kierował pojazdem marki Alfa Romeo, która uderzyła w ogrodzenie posesji.

Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości obywatela Gruzji. Okazało się, że ma ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali 31-latkowi prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny za powstałe uszkodzenia w konstrukcji pojazdu. Mężczyzna został osadzony w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, celem wytrzeźwienia, a samochód odholowano na koszt właściciela.

Kierujący po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut jazdy pod wpływem alkoholu. Odpowie również za spowodowanie kolizji. Dalsze losy mężczyzny są w rękach Sądu. Grozi mu kara wysokiej grzywny, zakaz prowadzenia pojazdu oraz do dwóch lat pozbawienia wolności.

Czytaj także - Rekord Guinnessa w rękach Rademeneza. Rapował bez przerwy przez 36 godzin!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u