Rekord Guinnessa w rękach Rademeneza. Rapował bez przerwy przez 36 godzin!

21 listopad 2021
Rekord Guinnessa w rękach Rademeneza. Rapował bez przerwy przez 36 godzin! Fot. Sebastian Cielecki

Radosław Blonkowski pobił rekord Guinnessa w najdłuższym freestyle na świecie. Rademenez rapował bez przerwy przez 36 godzin! 

W sobotnie przedpołudnie, 20 listopada punktualnie o godzinie 9:00 zielonogórski raper Rademenez wystartował z biciem rekordu Guinnessa w najdłuższym freestyle na świecie. Poprzeczka była ustawiona bardzo wysoko. Do pobicia był ponad 33-godzinny rekord ustanowiony przez Georga Watsky z Los Angeles w Stanach Zjednoczonych.

Zielonogórski artysta do swojej próby przygotowywał się przez wiele tygodni. Były to treningi wzmacniające kondycję fizyczną, ale również ćwiczenia oddechowe, aby odpowiednio używać głosu. Celem Rademeneza było nieustanne rapowanie przez 36 godzin bez przerwy na sen. 

Wydarzenie odbywało się w Sali Hydrozagadka w Zielonogórskim Ośrodku Kultury. Każdy mógł przyjść i podziwiać oraz wspierać artystę. Próba została zakończona pełnym sukcesem w niedzielę, 21 listopada o godzinie 21.

Emocje nie do opisania, zrobiłem to, spełniłem kolejne wielkie marzenie - nie ma lepszego uczucia. Jestem szczerze wzruszony i niesamowicie wdzięczny, każdemu, kto dołożył swoją cegiełkę w drodze do tego celu. Tygodnie przygotowań i wiary, że się uda. DZIĘKUJĘ! - napisał na profilu w mediach społecznościowych Rademenez.

Czytaj także - Pożar nieużytków pod Czerwieńskiem. W akcji 2 zastępy straży pożarnej

Fot. Sebastian Cielecki


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u