Pożar nieużytków pod Czerwieńskiem. W akcji 2 zastępy straży pożarnej

21 listopad 2021
Pożar nieużytków pod Czerwieńskim. W akcji 4 zastępy straży pożarnej

Pożar nieużytków w rejonie miejscowości Dobrzęcin pod Czerwieńskiem. W akcji gaśniczej brały udział 2 zastępy straży pożarnej.

W niedzielę, 21 listopada około godziny 13:20 zielonogórscy strażacy otrzymali zgłoszenie dotyczące pożaru nieużytków w rejonie miejscowości Dobrzęcin pod Czerwieńskiem. Do zdarzenia zadysponowano łącznie 2 zastępy straży pożarnej. Pierwszy zastęp, który dojechał w rejon zgłoszenia szybko zlokalizował miejsce pożaru. Okazało się, że ogień rozwijał się w rejonie wałów przeciwpowodziowych nad Odrą.

Strażacy błyskawicznie przystąpili do akcji gaśniczej, pożar nie zdążył rozprzestrzenić się na większą powierzchnię. Po kilkudziesięciu minutach akcji gaśniczej oraz dokładnym przelaniu pogorzeliska, działania strażaków zostały zakończone. W wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany, nie doszło też do większych strat materialnych.

Czytaj także - Wielki baner wsparcia dla służb mundurowych zawisł na Urzędzie Miasta w Zielonej Górze


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u