Bezczelny złodziej kradnie strażakom złom przeznaczony na zakup nowego wozu...

22 listopad 2021
Bezczelny złodziej kradnie strażakom złom przeznaczony na zakup nowego wozu... Facebook/OSP Mostki

Zbierają złom na zakup nowego samochodu pożarniczego. Niestety ktoś bezczelnie podkrada zebrane przedmioty...

Strażacy ochotnicy z Mostek pod Świebodzinem robią co tylko mogą, aby zebrać pieniądze na zakup nowego wozu ratowniczo-gaśniczego. Pojazd ma zastąpić starego i wysłużonego żuka. Jednym z pomysłów na zebranie pieniędzy jest zbiórka złomu. Akcja prowadzona jest od dłuższego czasu, zebrane pieniądze sukcesywnie zwiększają pulę środków na zakup nowego pojazdu. 

Prócz zbiórki złomu, strażacy prowadzą licytacje oraz stworzyli zbiórkę pieniędzy. Obecnie na koncie zbiórki jest już blisko 36 tys. złotych. Niestety do celu wciąż daleko. Dodatkowo ktoś, zamiast pomagać, dodatkowo utrudnia zbiórkę pieniędzy przez strażaków poprzez sukcesywne podkradanie zebranego złomu.

Moi drodzy po raz kolejny został nam skradziony złom. Pan bezczelnie wykręca nam agregaty z lodówek, kradnie stare gaśnice, które mamy do rozebrania i butelki w workach, które też otrzymaliśmy do sprzedania. Pomóżcie, bo sił brak. - piszą strażacy w mediach społecznościowych.

Jak podkreślają ochotnicy, złodziej ma jeszcze szansę na rehabilitacje. Jeśli skradziony złom nie wróci na miejscu, sprawa zostanie przekazana na policję.  - Pojutrze powiadomimy odpowiednie organy i przekażemy filmy z naszych kamer. - dodają strażacy.

Czytaj także - Sława: Kompletnie pijany 50-latek uciekał na skuterze przed policją! Ile wydmuchał?


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u