Rada Miasta Zielona Góra dziękuje funkcjonariuszom na granicy z Białorusią

22 listopad 2021
Autor: 
Radni Zielonej Góry dziękują funkcjonariuszom na granicy Redakcja/archiwum

Radni Zielonej Góry "Murem za polskim mundurem". Jednogłośnie przyjęli oświadczenie w sprawie wsparcia funkcjonariuszy strzegących wschodniej granicy Polski.

Rada Miasta Zielona Góra zebrała się w poniedziałek, 22 listopada, na nadzwyczajnej sesji. Jedynym tematem było oświadczenie w sprawie wsparcia zielonogórzan - żołnierzy, funkcjonariuszy Straży Granicznej i Policji - strzegących wschodniej granicy.

Apel z podziękowaniami dla mundurowych po kilku poprawkach został jednogłośnie przyjęty przez zielonogórskich radnych.

- Wasza trudna dziś służba na pewno przyczyna się do utrzymania pokoju i stabilności w całym regionie europejskim. Rada Miasta Zielona Góra i jej mieszkańcy wyrażają Wam za to słowa szacunku i swego uznania! Życzymy Wam by misja, którą otrzymaliście do wypełnienia, skończyła się szybko i pomyślnie. Wraz z Waszymi rodzinami czekamy na Wasz szczęśliwy powrót do domu - czytamy w oświadczeniu.

Zielona Góra dołącza w ten sposób do ogólnopolskie akcji Murem za polskim mundurem. Wcześniej na budynku Urzędu Miasta zawisł wielki baner dla funkcjonariuszy.

Przeczytaj też: Na terenie po fabryce Zefam w Zielonej Górze powstanie osiedle na 700 mieszkań (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u